پشتیبانی گیفت کارت

پس از خرید گیفت کارت آیتونز، گیفت کارت گوگل پلی و گیفت کارت ایکس باکس همواره می توانید با واحد پشتیبانی گیفت کارت در تماس باشید.

فروش گیفت کارت iTunes و Google Play بصورت آنلاین می باشد و از تمام درگاه های بانکی کشور می توانید اقدام به خرید گیفت کارت آیتونز، گوگل پلی و ایکس باکس کنید و وجه آن را به ریال بپردازید.

پشتیبانی گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت آیتونز و گوگل پلی با در اختیار داشتن شماره کارت عابر بانک همچنین در اختیار داشتن رمز دوم کارت بانکی و تاریخ انقضای آن همچنین کد 4 رقمی کارت عابر بانک میسر است. درصورتی که به رمز دوم کارت عابربانک خود دسترسی ندارید، وجه گیفت کارت iTunes یا Google Play را بصورت افلاین و از طریق کارت به کارت پرداخت کنید تا در اسرع وقت اطلاعات گیفت کارت از طریق واحد پشتیبانی به ایمیل یا تلگرام شما ارسال شود.

خرید گیفت کارت آیتونز

گیفت کارت آیتونز 25 دلاری هم اکنون جهت خرید آنلاین با درگاه های پرداخت بانکی کشور در دسترس شماست.

برای خرید گیفت کارت آیتونز 25 دلاری و راهنمای استفاده از کارت هدیه iTunes به منوی اصلی خرید گیفت کارت بروید.

خرید گیفت کارت اپل

خرید گیفت کارت اپل با پشتیبانی فروش آنلاین و تحویل آنی گیفت کارت به ایمیل خریدار پس از خرید آنلاین با درگاه های معتبر بانکی کشور ارسال می شود. درصورتی که در خرید یا وارد کردن گیفت کارت اپل در iTunes و شارژ اپل آیدی مشکل دارید پشتیبان فروشگاه در خدمت شماست. جهت آموزش و راهنمای فنی استفاده از گیفت کارت با تلگرام https://t.me/iTuneStore مکاتبه فرمائید.

خرید آفلاین گیفت کارت

درصورتی که قادر به خرید آنلاین گیفت کارت آیتونز یا گوگل پلی نیستید می توانید از طریق واریز وجه گیفت کارت به قیمت روز از طریق کارت به کارت اقدام نموده سپس گیفت کارت خریداری شده را دریافت نمائید. تمامی وجه های واریز شده به کارت دارای کد پیگیری و شماره تراکنش جهت ارسال سریع گیفت کارت به مشتری و پیگیری آنلاین سفارشات در گوگل کارت می باشد.

کارت به کارت

5892101038918732 عابر بانک سپه بنام مهدی باقری.

پشتیبانی گیفت کارت

تلفن پشتیبانی: 88019574-021

پشتیبانی تلفنی شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 تا 17 پاسخگوی مشتریان می باشد.

ایمیل پشتیبانی گیفت کارت

آدرس ایمیل: chargereseller24@gmail.com